O NAS

KAMPERY BYDGOSZCZ - O NAS

 

Jesteśmy firmą działającą od 2008 roku dostarczającą Państwu możliwość dostępu do szeroko rozumianego caravaningu. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zakupu, wypożyczenia i serwisowania camperów oraz przyczep campingowych. Nasza firma zajmuję się również działalnością komisową oraz możliwością przechowywania Państwa przyczep i camperów.

Oferowane przez nas campery są nowoczesne i bogato wyposażone, co gwarantuje komfort podróżowania. Jesteśmy pewni, że mamy przygotowane odpowiednie zaplecze do zagwarantowania Państwu pełnej satysfakcji.


Co to są campery?


Campery (samochody kempingowe) to samochody stworzone w celach turystycznych. Pojazdy te, w zależności od modelu, wyposażone są w: miejsce do spania, miejsce do przyrządzania i spożywania posiłków, a także w część sanitarną z ubikacją, umywalką, a nawet z prysznicem.


W naszej  ofercie znajdą Państwo campery oraz przyczepy kempingowe o różnym standardzie. Dysponujemy najnowocześniejszymi modelami takimi jak: Mc Louis Tandy 640 oraz Hymer BC 544. Są to przestronne i bogato wyposażone kampery, które zapewniają komfort podróżowania przez 365 dni w roku. Duży wybór pojazdów znajdą Państwo również w naszej wypożyczalni.


Zapraszamy do naszego centrum caravaningu!

 

RELACJE Z WYPRAW

 

Półwysep Helski

Bułgaria

Wenecja

 

RODZAJE KAMPERÓW

 

Integry

Są to samochody charakteryzujące się tym, iż posiadają zabudowę połączoną z kabiną kierowcy tworząc jedną przestrzeń w camperze. Campery te mają charakterystyczny wygląd tworząc jedną bryłę. Zaletą jest większa aerodynamika. Występują w przeróżnych konfiguracjach i są produkowane przez wiele firm.

Alkowy

Alkowa to przestrzeń sypialna nad kabiną kierowcy. Campery typu alkowa są najczęściej spotykane. Alkowa tworzy oddzielną część część sypialną w nocy w dzień może służyć jako przestrzeń bagażowa. Campery tego typu mogą posiadać nawet 7 miejsc sypialnych przy DMC do 3,5t. Oczywiście każdy kamper posiada część kuchenną i łazienke z prysznicem i toaletą.

Częściowo zintegrowany

Campery częściowo zintegrowane są zazwyczaj mniejsze dzięki czemu łatwiej się nimi podróżuje, lecz posiadamy maxymalnie 5 miejsc do podróżowania. Są bardzo aerodynamiczne. Od nie dawna produkowane są również z podwieszanym pod sufitem łóżkiem.

Wykonanie www.bkr.pl